Z małpki w małpę

Malpka

Świeżak
Nawet nie wiecie jak się cieszę, że mogę znowu się z Wami przywitać!

Podziwiam, że większość z Was pamięta kiedy zaczęła się ich przygoda, ja niestety nie mogę powiedzieć tego samego, bo nie mam pojęcia kiedy dokładnie zaczęłam grać. Z początku, jak ja to nazywam, "po cichaczu", z czasem zaczęłam częściej się udzielać, chciałam stać się stróżem czatu XD. No i później jakoś tak poszło, że mogłam poznać również głosy większości graczy, co pozwoliło nawiązać wspaniałe znajomości!

No i później moje zaginione zgłoszenie do bycia jedną z jmodów, które ostatecznie się znalazło(?), nie wiem! Ale wiem, że jakoś trafiłam do grona moderatorów, czy to jakoś zmieniło moją grę? Chyba nie. Cieszę się, że znów możemy wrócić do tych czasów, a nawet zacząć nową przygodę.

Chociaż kiedyś byłam młodą małpką, która cieszyła się jak dziecko z lizaka, bo mogłam wreszcieee dostać ikonkę 14+ na tsie i może nie zawsze byłam rozgarnięta, to jednak dorosłam, cieszę się, albo i nie, tym, że mogłabym mieć teraz ikonkę 20+, jednak nie zmieniło się to, że i tamta małpka i obecna małpa niezwykle cieszy się tym, że może powrócić do tego co lubiła kiedyś i czym może ekscytować się teraz!

Chociaż życie mi się pozmieniało, bo już nie gimnazjum, a studia - studiuję dziennikarstwo, ale czy ze mnie dziennikarka będzie to sama nie wiem - wciąż próbuję działać społecznie, bo kocham wolontariat! Chyba to przez rożne wyjazdy z nim związane i kontakt z ludźmi "medialnymi" sama zechciałam być jedną z tych osób. Poza tym stawiam również na samorozwój i uwielbiam wyszukiwać kursy, czy wydarzenia, które pozwalają mi rozwijać zainteresowania, polecam Wam gorąco warsztaty dubbingu!

Ahh no i kiedy zrobiłam przerwę od grania to zostałam pochłonięta przez świat seriali, jak książki kocham, tak na punkcie seriali mam obsesję. Chyba większych drastycznych zmian od czasu ostatniego wejścia na kk nie przeżyłam.

Tak na zakończenie cieszę się, że dzięki powrotowi kk jest mi dane znów złapać kontakt ze "starymi" znajomymi, no i nie wiem kiedy ostatnio ekscytowałam się tak bardzo tym, że znów będę mogła zagrać w minecrafta!

To chyba tyle słów ode mnie, wolę nie czytać tego co napisałam, bo pewnie złapałabym się za głowę i większość pozmieniała. Kłania się wam malpka2000, która pewnie do tego czasu powinna wymyślić już dojrzalszy nick, ale jest na to zbyt leniwa, albo po prostu zbyt dziecinna i sentymentalna. Mam nadzieję do zobaczenia wkrótce! ❤

(ok małpka używała zdecydowanie więcej emotek, małpa jest chyba bardziej powściągliwa XD)

TheCastiiPl

Świeżak
Administrator
Nick małpka jest super i witaj ponownie w naszym gronie 🥰 Jest mi niezmiernie miło że wróciłaś w nasze szeregi po tak długim czasie i że znów będzie można razem pograć ❤💕😍🙉

Malpka

Świeżak
Też mi miło!! Chyba znowu dojrzałam, a może nie, ale wciąż, coś mnie ruszyło, żeby wrócić do tego, co sprawiało mi przecież wiele radości, no i do ludzi oczywiście❤❤

Do góry