Witam Wszystkich! -WhiteTigereq

WhiteTigereq

Świeżak
Witajcie drodzy gracze,
z tej strony WhiteTigereq! :)
Domyślam się też ,że większość osób mnie nie zna,więc postanowiłem się tu przedstawić wam :)
Mam na imię Mateusz ,w maju skończyłem 21 lat, interesuję się motoryzacją, ale głównie muzyką tj. gatunki takie jak pop/rock/elektronika ,uwielbiam śpiewać.W życiu człowieka bywa czasem, tak, że świat wirtualny pozwala zapomnieć o codziennych problemach,pozwala pozbyć się troszkę ciężaru niektórych przezyć.Człowieka nikt nie ocenia ,nikt nie szufladkuje, oraz można pokonywać bariery jakie sobie stawiamy.Mamy XXI wiek,ludzi młodych dotykają różne schorzenia,problemy tak było też w moim przypadku,chciałem odbić się troszkę "od dna".Otóż moja historia zaczęła się od poprzedniej mapy, szukając serwerów do gry natrafiłem na reklamę CL, postanowiłem wbić i zobaczyć jaki to serwer i czy przypadnie mi do gustu.Nie zawiodłem się , po wejściu na serwer serdecznie mnie przywitano przez Pawtoma, Minecarta, oraz innych graczy,operatorów.Już po pierwszych godzinach wiedziałem ,że to jest ten serwer, na którym chce grać godzinami :) Powstało pierwsze miasto "Las_Craftlandos",potem przez mój kaprys :p porzuciłem je i osiedliłem się koło Bjorneb, na górze,kolejne miasto nosiło nazwę "Lotusse".
Poznałem Kikakaj,która pomagała mi przy budowie miasta.Pozdrawiam ją serdecznie, następnie kolejne epizody, to długa historia, ale było tu tyle osób , które poznałem, historii, wspólnych gier , wypraw po surowce.
Minęło trochę czasu,zmieniła się mapka,złożyłem podanie na operatora,mówię spróbuję co mi szkodzi,byłem nastawiony szczerze neutralnie,nie przechwalałem się co potrafię itd,po prostu podczas rozmowy rekrutacyjnej byłem sobą.Dostałem się do ekipy,i tutaj następuję rozwinięcie akcji :),zacząłem się ostro angażować w powierzone mi rzeczy, starałem się spełniać swoje zadania w pełni.I tu kochani punkt kulminacyjny całej wypowiedzi, bo spytacie co ma to wspólnego z KK? :) otóż, gdy powstał projekt nad KK, zostałem powołany do budowy, koordynowania budowy nad KK.Starałem się mega ogarnąć to, dostałem awans na Starszego Operatora za moje zaangażowanie i starania. Wraz z całą ekipą tj. administracją budowniczymi,ciężko pracujemy
nad tym byście mieli możliwość powrócenia do wspomnień , oraz wspólnej gry jak za dawnych czasów 😄
Chciałbym podziękować serdecznie przede wszystkim budowniczym za ich ciężko pracę, oraz zaangażowanie.Należy im się to w 100%,odwalają kawał dobrej roboty,takie osoby to skarb.Co do samego KK też mam parę projektów,które zrobiłem,ale to w sumie pikuś :) mam nadzieję,że wam się wszystko spodoba.Co do mnie to wbije może raz na jakiś czas,ale jak powiedziałem preferuję CL bardziej,także będziecie mogli mnie tam częściej zobaczyć :)
Czasami brakuję już chęci do dalszej pracy, mam nadzieję , że chęci powrócą i szybko się z tym ogarniemy
Jak kogoś nie znam,chętnie poznam
Mimo,że jestem troszkę osobą nieśmiałą,można do mnie zawsze pisać na discordzie :giggle:
Pozdrawiam was cieplutko!

Do góry