Wasz stary dobry Filippexo :)

Filippexo

Administrator Sieci
Członek Załogi
Administrator Sieci
Cześć wszystkim! :)

Tak, to ja :) Ponownie na forum Kwadratowej! Minęło już 8 lat lat od początku mojej przygody na serwerze! Pamiętam ten dzień jakby to było wczoraj. Zaczynałem wtedy studia licencjackie z filologi hiszpańskiej, był to ponury październikowy dzień, chyba 17 paździenika. Zakupiłem wtedy minecrafta za o ile pamiętam 87 zł. Do dziś uważam, że to były najlepiej zainwestowane pieniądze, ponieważ nigdzie nie spędziłem tyle czasu w żadnej innej grze! Na dzień dzisiejszy jestem już dawno po studiach językowych, gdzieś po drodze napatoczyła się magisterka ze stosunków międzynarodowych a w chwili obecnej podyplomowe z doradztwa zawodowego. Nigdy w sumie nie byłem pewien gdzie mnie rzuci los, gdzie będą pracować. Wyszło na to, że w krwiożerczym korpo, w księgowości z językami obcymi. :) Kiedyś się zarzekałem, że ja i księgowość - i się z tego śmiałem. Dziś się nie zarzekam, dziś się jedynie śmieje. Czym się interesuje, co lubię? No cóż, jestem zakochany w językach zwłaszcza w hiszpańskim oraz rumuńskim, angielski jest dla mnie zbyt oklepany. Poza językami jestem fanem linuxa, moja ulubiona dystrybucja to Ubuntu, lub inne oparte na gałęzi Debiana. A jakie plany na przyszłość? Cóż, opcji jest tak wiele, że w sumie wszystko jest możliwe. Może i kiedyś przyjdzie taki dzień, że zawodowe będę zajmować się minecraftami, kto wie :D

Ja i KK czy inne wszystkie tego rodzaju serwery to temat rzeka. Jednak to na KK zaczęła się moja przygoda z minecraftem. Był to pierwszy serwer jaki przypadkiem wypatrzyłem na liście serwerowej i na który wbiłem zobaczyć co to w ogóle jest. O serwerach multiplayer nie miałem wówczas żadnego pojęcia, nie wiedziałem czego się spodziewać. I tak się zaczęło. Pograłem 2 tygodnie, wciągnąłem się. Cały czas trwał nabór na młodszego moderatora, zgłosiłem się i się dostałem rangę. Sam się do dzień dziwię, bo ani nie ogarniałem serwera, komend, gry, a jednak się udało. Moje podanie na jedną stronę A4 przyniosło efekt. Swojego czasu byłem wymieniany za wzór jak należy pisać podania. :D A potem, potem to już było z górki. młodszy moderator > moderator > starszy moderator > administrator.. aż do dziś, kiedy jestem głównym administratorem nasze wspaniałej sieci, która zjednoczyła społeczność KK i CL. Ludzie zawsze grali wszędzie po trochu, lecz nigdy nie było tak wspólnej siły, którą mamy teraz. Już nie ma podziału na serwery, na grupy graczy, nie ma anty serwerów, wojenek, konkurencji. Jesteśmy tylko my, wszyscy wspólnie, razem - i o jest piękne. Co bym powiedział wszystkim nowym osobom, które myślą o zaangażowaniu się na jednym z naszych serwerów, bądź już są w zespole? Dla mnie to jedna z najpiękniejszych przygód mojego życia. Super ludzie, wspaniałe chwile, wiele emocjonujących wspomnień. Minecraft to już nie gra, to już część mojego życia, odbicie tego kim teraz jestem. Dziękuję wam wszystkim za umożliwienie mi tego wszystkiego!

A poniżej, heh, pamiętacie spotkania towarzyskie u mnie w mieszkaniu w bloku, z rozmowami głosowymi na Ts3? :)

2020-05-10_23.52.17.png

Upłynęło wiele lat, lecz jednego jestem pewien, to jeszcze nie koniec, to jedynie dalsza część coraz to większej przygody! :)

Trzymajcie się ciepło,
Wasz stary Filippexo

Ostatnia edycja:
Do góry