Siemka wszystkim! - Gumis

Dumblemine

Świeżak
Siemka, z tej strony Gumiś!

Niestety niewiele mogę sobie przypomnieć z tamtych czasów, bo miałem wtedy jakoś 9, 10 lat? ;) Teraz wybiło mi już 19, skończyłem dwa tygodnie temu liceum i klasę o profilu mat-fiz-inf, a teraz przyszedł czas na burzę mózgów związaną z wyborem kierunku studiów, ale KwadratowaKraina pozostała w pamięci... chociaż fragmenty! Pamiętam oczywiście Synca i Koralinę, jeśli wszystko dobrze kojarzę, to byłem SuperModeratorem, a razem ze mną była Ola?, z którą lubiłem się trochę przekomarzać :sneaky: W pamięci utkwiło mi też proszenie rodziców o składkę na Moderatora, ale też długie rozmowy na Teamspeaku?, pochwały od Administracji, które mega motywowały do roboty! Coś oczywistego, a nawet teraz o to trudno ;) Coś mi świta o zimowej mapce, jakieś domki Mikołaja, choinka, prezenty, śnieg...(i to na pewno nie przez to, że tęsknię za śniegiem w prawdziwym życiu!). W swojej głowie widzę też jakiś olbrzymi zamek, który dachy miał z wełny? i ktoś z Administracji zmieniał kolor wełny i wysadził server w powietrze 😛 Można powiedzieć, że od zawsze śledzę server na Facebooku, a zdjęcia z pierwszych edycji wywołują u mnie pozytywne wspomnienia. Dopiero po zobaczeniu ogromnych skinów Administracji i Ekipy na zdjęciach, przypomniałem sobie, że faktycznie coś takiego było i chyba nawet niektóre sam budowałem! 💪 Miło było znowu zawitać i zostawić po sobie ślad, mam ogromną nadzieję, że chociaż nick podałem dobry... trzymajcie się! ✌

TheCastiiPl

Świeżak
Administrator
Hejka gumiś :D Ta składka była przerażająca trochę też musiałam o to błagać moją mamę ale nie ukrywam że była to chyba moja najlepsza inwestycja 🥰 Tak więc no do zobaczenia na serwerze 🤩

Do góry