Nowe imię, stara historia

DiaxOver

Świeżak
Cześć Wam wszystkim 😊

Miło widzieć stare, znajome nicki sprzed tak długiego czasu. Nie wiecie jak dobrze jest wrócić wspomnieniami do okresu sprzed ponad ośmiu lat, choć nie wiem czy nie było ich więcej. Nie moja w tym głowa.

Zgaduję, że nie kojarzycie mnie po nicku. Wiem o tym, w końcu każdy ma ich kilka. Mój ówczesny był wyjątkowo... Źle kojarzony. Nie zrozumcie mnie źle, był oryginalny i bez złych zamiarów, właściwie przestałam posługiwać się nim dopiero cztery lata temu, ale w czasie dorastania uznałam, że lepiej czuję się z tą nazwą, którą widzicie tutaj powyżej (czy obok, jeśli jesteście na komputerach). Jaki był mój wcześniejszy nick, pod którym grałam wraz z Wami na KK?

Jestem Lusijka. Ewentualnie LusijkaPL. Współcześnie używam Diaxa, Pechowy Lusiek albo kilku żartobliwych nazw jak Wojtek Ceyrowski 😉

A poza KK, jestem Laura. Mam 19 lat, jestem tegoroczną maturzystką (na pech - w okresie koronawirusa, a na szczęście - bez ustnych matur, których najbardziej obawiałam się). Mieszkam w województwie Lubelskim, skończyłam właśnie naukę w liceum w Puławach na mat-inf-fiz. Poza szkołą zajmuję się rysowaniem, pisaniem opowieści (mam wattpada - jeśli ktoś będzie zainteresowany to chętnie udostępnię), graniem w gry, gdzie przoduje League of Legends, a także czytaniem książek, przede wszystkim fantastyki, horroru i kryminał 😁 Uwielbiam też jeździć po Polsce i odwiedzać moich znajomych, planuję kiedyś objechać z moją ekipą cały kraj i zahaczyć o wszystkich 🤗 Mam cztery koty w domu - Kićkę, Zgnitka, Wypierdka i Znajdka, ale planuję na studia nabyć niecodziennego zwierzaka - lisa. Poza tym mam swoje autko, gitarę i pomysły. Od czasu do czasu zajmuję się cosplay'em, ale nie bardzo mi to wychodzi.
Z muzyki moim ulubionym gatunkiem jest trap, ale tak poza tym wszystko, co wpada w ucho. Z takich pobocznych zawsze słucham Caravan Palace i Neffexa 😁

Na KK grałam w okresie mojej podstawówki, a na starym pendrive mam jeszcze screenshoty ze starej mapy. Nadal mam na facebooku znajomych poznanych tutaj, ale każdy poszedł w swoją stronę. Z takich "nieznajomych" najbardziej zapamiętałam gracza SanDisk, mam nadzieję, że tutaj gdzieś go znajdę 🙂 Pamiętam swoje drewniane domki z jednym piętrem i obowiązkowo tarasem. Jeden z domków był nierówny i śniło mi się, że przez to dostałam bana XD
Przewijam się od czasu do czasu na serwerach, gdzie bywają ludzie z KK, ale nikt nie podejrzewa losowego gracza o znajomość. Tak to już bywa, ale nie narzekam. Moje umiejętności wtopienia się w tłum pomagają mi w codziennym życiu 😊

O ile teraz staram się ogarniać materiał i powtarzać z matematyki i fizyki, znajduję czas na granie. Jeśli KK znów wróci do aktywności, pewnie znajdziecie mnie na serwerze. Tym razem jednak nie jako Lusijka, która kojarzyła się ludziom ze słowem "lesbijka", ale jako Diax_Over 😊

Cieszę się, że tu jestem spowrotem, ale na ten moment uciekam. Mam na dziś trochę rzeczy do zrobienia, a też wiem, że ludzie nie przepadają za czytaniem tasiemców. Zatem cześć Wam!15892099119741673774398.jpg

W pliku załączam jeden z moich bazgrołów 😁

Filippexo

Administrator Sieci
Członek Załogi
Administrator Sieci
Też jestem z Puław, choć już od kilku lat mieszkam w Krakowie. :)

sync667

Administrator Sieci
Członek Załogi
Administrator Sieci
Serio ktoś tak ten stary nick rozumiał :D był chyba jakiś tępy mi by to do głowy nie przyszło.

TheCastiiPl

Świeżak
Administrator
Wiem, w końcu kiedyś (trzy lata temu przed wyborem szkoły w Puławach) co nieco opowiadałeś mi o liceach :D

No niestety, były takie osoby, a uznałam, że warto odciąć się od takich skojarzeń :)
Nie uważam aby obraźliwie się kojarzył :3 Słowo Lesbijka nie jest negatywnym słowem na KK będziemy dbać o miłą atmosferę i aby wszyscy czuli się tutaj bezpiecznie i komfortowo bez względu na wszystko 😍 🥰

DiaxOver

Świeżak
Nie uważam aby obraźliwie się kojarzył :3 Słowo Lesbijka nie jest negatywnym słowem na KK będziemy dbać o miłą atmosferę i aby wszyscy czuli się tutaj bezpiecznie i komfortowo bez względu na wszystko 😍 🥰
Wiem, wiem, po prostu nie chcę więcej być kojarzona w taki sposób. Nie mam nic do osób innej orientacji niż moja, zresztą nigdy nie miałam, zwyczajnie kwestia złych skojarzeń innych :) Poza tym DiaxOver pozwala mi na większą swobodę i o wiele bardziej podoba mi się od dawnego nicku

Do góry