Kurcze pieczone - vChicken7

vChicken7

Świeżak
Siemaneczko!

Nazywam się Maciek, na Kwadratowej zaczynałem jako Chicken, który przerodził się ostatecznie w używany niemalże wszędzie nick vChicken7. Poznałem KK w wieku około 12/13 lat. Atmosfera, ludzie, którzy mi pomogli odnaleźć się na serwerze, którzy wprowadzili mnie w tą kwadratową społeczność, to w jaki sposób zarządzany był serwer sprawiło, że natychmiast stał się to jedyny serwer, na którym grałem, mimo że na początku nie znałem tam nikogo.

W sierpniu 2014 roku zasiliłem szeregi Administracji jako Junior Moderator i z czasem awansowałem do Moderatora, co sprawiło, że zdobyłem jeszcze więcej znajomych i poznałem wyjątkowych ludzi, dzięki którym mam teraz co wspominać i z wielką radością i niecierpliwością czekam na ponowne otwarcie KK!

Aktualnie mam 20 lat, w zeszłym roku zacząłem studia na Politechnice Śląskiej na kierunku teleinformatyka, ale do grudnia wytrzymałem i w styczniu postanowiłem rzucić ten kierunek :p Obecnie wykorzystuje wolny czas na jazdę na rowerze, który jest moim hobby od dziecka. Gram, dużo gram i nie mówię tu tylko o Minecrafcie. Rozwijam też swoją pasję do gotowania, ale tylko amatorsko, ku uciesze mojego brzucha.

Nie ma sensu dalej się rozpisywać, bo na pewno będziemy mieli możliwość wszyscy razem porozmawiać i dowiedzieć się więcej o sobie, w miarę gry na Kwadratowej Krainie i pewnie jeszcze wcześniej na Discordzie, na którego planuje wchodzić częściej niż dotychczas :D

Pozdrowionka,
vChicken7

Do góry