Gołąb na linii wysokiego napięcia

Dexinus

Świeżak
Dzień do-bry!

Tutaj stary wyjadacz, który przygodę z sięcią KK zaczął w 2012 roku.
Na Kwadratową Krainę trafiłem szczęśliwym trafem (Dosłownie! Wpisałem w google frazę w stylu "serwer minecraft pl" i użyłem tej magicznej opcji), który zagwarantował mi setki godzin cudownej zabawy, a nawet przyjaźnie na dłuuugie lata. Do tej pory najcieplej wspominam pierwszą edycję - chomikowanie ogromnych ilości kapsli zarobionych na handlu z graczami, sprzedawaniu żółtych i czerwonych barwników (później trzciny) w AS, noce z ekipą zarwane na Team Speaku, budowanie oazy Kraxa, kupowanie pierwszego targu, czy też eventy typu Grief Party, Karaoke i mrówkowe terrarium. Kto by się wtedy spodziewał, że po ośmiu latach dalej człowiek będzie to rozpamiętywał z uśmiechem na twarzy :)

Może jednak wróćmy do rzeczywistości, bo dużo się u mnie zmieniło przez prawie dekadę, więc przyda się poznanie na nowo:
większość pamięta mnie jako wesołego chłopaka, który spędzał całe dnie na serwerze i utrzymywał się w ścisłym top1 pod względem przegranego czasu (pozdrawiam RaQuaka, który później mnie wygryzł :) ), wtedy jeszcze ucznia szkoły podstawowej.
Aktualnie jestem dalej wesołym - ale już 20-latkiem, który studiuje Automatykę i Robotykę (połączenie elektrotechniki z ogromną ilością matematyki i programowania, ot taki mokry sen masochisty) na Politechnice Poznańskiej. Dodatkowo pracuję jako korektor w internetowym czasopiśmie jednego z większych w Polsce wydawców gier, gdzie oprócz poprawiania cudzych błędów, spędzam czas na przekładaniu języka polskiego na angielski, hiszpański, francuski oraz olaboga niemiecki. Moim hobby dalej jest czytanie horrendalnych ilości książek, gra na gitarze, śpiewanie, podróżowanie oraz programowanie. Ostatnia z wymienionych rzeczy właśnie owocuje, bo w ciągu dwóch miesięcy zamierzam skończyć swoją własną grę! Początkowo był to zaledwie projekt zaliczeniowy na laboratoria z programowania strukturalnego i obiektowego, ale spędziłem nad nim tyle, o dziwo przyjemnego, czasu, że nie chciałem pozostawiać tego na wpół-skończonego gdzieś w odmętach dysku. Nie chcę tutaj też odkrywać wszystkich kart sam, bo później byłoby dosyć nudno, więc jeżeli ktoś chciałby dowiedzieć się o mnie czegoś więcej, to z chęcią odpowiem na wszystkie pytania, nie gryzę ;)

Pod sam koniec chciałbym podziękować administracji za wskrzeszenie projektu, cudownie jest znów wrócić do lat dzieciństwa i porozmawiać ze starymi znajomymi w akompaniamecie pikselowych klocków. Chapeau bas, oby udało się to rozkręcić jak najlepiej i na jak najdłużej.

Jak to się zwykło mówić, koniec jest zawsze początkiem czegoś nowego, więc zakończę swoją prezentację słowami:

Cześć, tutaj Dexi, miło mi was znów widzieć!
HappyBetterHorseshoebat-size_restricted.gif

Ostatnia edycja:

TheCastiiPl

Świeżak
Administrator
Witaj Dexinus cieszę się że tak miło wspominasz nasze poprzednie edycje 🥰 Mam też nadzieję że pochwalisz się nam swoją grą kiedy już ją ukończysz 😍

Do góry