Co ostatnio oglądałaś/eś?

Dexinus

Świeżak
Cześć,

skoro ostatnio tyle wolnego czasu, a na forum trochę przycicho, to wpadłem na pomysł tematu, gdzie możemy podzielić się wrażeniami z ostatnio obejrzanych filmów/seriali i ewentualnie je polecić.

Hollywood (2020)
Netflix-Hollywood-S1-.jpg

Serial jest na Netfliksie od jakiegoś czasu, ale dopiero wczoraj stwierdziłem, że sobie obejrzę. Żałuję teraz, że nie zrobiłem tego jednak w dniu premiery, bo jest świetny. Opowiada historię młodych filmowców i aktorów, tuż po drugiej wojnie światowej - pokazuje ich poświęcenie i sposoby na zdobycie sławy. Bardzo silnym tłem jest wątek równościowy w branży filmowej, osób o innym kolorze skóry czy orientacji seksualnej. Mimo, że początkowo opis wydawał mi się nudnawy, to po zaczęciu oglądania nie mogłem się od tej pordukcji oderwać, zrobiłem maraton i obejrzałem wszystko jednym ciągiem. Polecam bardzo mocno, przyjemne kino.

Ostatnia edycja:

gusia1998

Świeżak
Moderator
Serial brooklyn9-9, amerykański serial komediowy. Jest świetny, fantastyczna obsada, genialny scenariusz. Opowiada o policjantach z posterunku w Nowym Jorku. Żarty w tym sitcomie są proste i dobrze przemyślane. Główny bohater jest bardzo dziecinny ale bezbłędny w tym co robi. Za to Kapitan Holt udowadnia że jest cienka granica między humorem a powagą.
No i do tego nawiązania do szklanej pułapki którą uwielbiam- sztos.
Bardzo polecam ^^!

Dexinus

Świeżak
Becoming (2020)
7921110.3.jpg
Film o byłej pierwszej damie USA - Michelle Obama. Urywki z trasy promującej jej książkę wymieszane z materiałami własnymi i nagranymi off-scene. Opowiada jej historię, dzieciństwo, studia na Princeton a poźniej na Harvardzie, pierwsze spotkanie ze swoim mężem, czy w końcu całe zaplecze decyzji, które były przełomowe dla Stanów Zjednoczonych. Dla mnie, jako wielbiciela Michelle, film świetny. Nie wiem jak odbierze go ktoś, kto nie jest wtajemniczony w dzieje Stanów, czy życia pierwszej czarnoskórej pary prezydenckiej. Polecam jednak włączyć i spróbować obejrzeć, bo otwiera oczy na wiele spraw ;)

TheCastiiPl

Świeżak
Administrator
Ja ostatnio cisnę jak dzika Naruto i mam zamiar skończyć w tym roku całą historię. Jest to mój ulubiony bohater już przeszło od 7 lat najlepszy.Naruto-Shippuden-Ultimate-Ninja-Storm-4-recenzja-2.jpg

TheCastiiPl

Świeżak
Administrator
Kolejny serial który jeszcze widziałam u ukoił mocno moją girl power duszę jest to film o Madam CJ Walker która była pierwszą czarnoskórą milionerką, opowiada o jej ciężkiej drodze do fortuny i dyskryminacji ze strony mężczyzn. Bardzo pouczający i edukacyjny film polecam gorąco.​
AAAABXEGoPEd4qtyIOZY7lsks283uPZVXirZtAyK1jJvJXdyx5YmoSi1NcPeo_m_ZJB4Rltc9gWqQI4gokYsVuiy661EAr...jpg

Malpka

Świeżak
A mi nie wiem co się stało, ale polubiłam, wczoraj XD, ten turecki serial z netflixa, niby takie o nastolatkach i może banalne, ale jakoś tak miło mi się oglądało, nawet czasami dało się uronić łzę!Love-101-Season-2.jpg

Malpka

Świeżak
Oh i moja kolejna, "świeża", perełka The Great to historia opowiedziana w karykaturalny sposób, no nie wiem co tu mogę więcej powiedzieć, zakochałam się już po pierwszym odcinku XD I ok zaczęłam oglądać przez Nicholas'a Hoult'a, bo uwielbiałam go w filmie o Tolkienie ok, co prawda w The Great jego postać, cóż XD wszyscy powinni go nienawidzić za to kim jest, ale nie da się go nie polubić, polecam!!!! (dałam też plakat tolkiena, bo ten film też obejrzyjcie, oki? a no i gra tam piękna Lily, więc piękny duet = piękny film)maxresdefault.jpg7883559.3.jpg

Do góry