Aktualności

Przesunięcie otwarcia ;)

  • 801
  • 0
Hej, jak pewnie się domyślacie my podobnie jak CDP Red musimy poinformować naszych inwestorów o decyzji zarządu najwyższej izby kontroli jakości KwadratowejKrainy o tym jakże ważnym, ale nie martwcie się! będzie jeszcze lepiej... ... ... :)

Dobra, a teraz do rzeczy z przyczyn po części od nas niezależnych (prywatnych spraw), których czasem nie da się przewidzieć musimy przełożyć zaplanowany termin otwarcia serwera. Nie będziemy owijać w bawełnę po prostu technicznie wyskoczyło nam sporo rzeczy przez ograniczenia czasu do pracy, ale dobrą informacją jest, że mapa jest w dużej mierze gotowa. Dzięki wysiłkowi wielu budowniczych, którym serdecznie dziękujemy za ten trud pozostało już tylko dokończyć ostatnie elementy i ozdoby.

Kiedy w końcu? Z racji tego, że akurat wpadł do pary zaplanowany wcześniej przez nas urlop możemy niestety nie na 100% ogłosić założenie otwarcia na dzień 31 lipca o tej samej porze 18:00. Będziemy tą datę na bieżąco walidować i potwierdzimy kiedy to tylko...
KwadratowaKraina startuje już niebawem!
  • 1751
  • 0

Cześć! Tak to znowu my i w końcu chcemy wam przekazać wiadomość, na którą wielu oczekuje. Ciągle pracujemy nad naszą nową osobiście myślę finalną edycją projektu Kwadratowej, a dzięki pomocy wielu bardzo zaangażowanych osób prace idą bardzo obiecująco za co z całego serca dziękuję i wy też możecie w komentarzach ;)

Aktualnie trwają równoległe prace nad ukończeniem ostatnich obiektów na mapie głównej oraz konfiguracji całego serwera. W tym momencie oczywiście główne zasoby są skupione przy serwerze znanym wam dobrze z poprzednich edycji z wieloma nowymi dodatkami, ale na tym nie kończymy bo w planach jest wiele innych trybów rozgrywki tak, aby każdy znalazł u nas coś dla siebie.

Chętnie poznamy wasze propozycje i zachęcamy do dyskusji, ale teraz to na co czekaliście czytając ten tekst data otwarcia nowej edycji projektu!

Tak więc zapraszamy wam w dniu 27 czerwca 2020 na godzinę 18:00 razem rozpoczniemy oficjalnie wakacje na serwerze...

Nowe tematy

Użytkownicy online

No members online now.

Nowe statusy

@TheAgee To cud natury. Proszę ją uwielbiać.
Dzięki Dexinus za udowodnienie mi, że ja nie dorosłam, tylko urosłam xD
Nie pytają Cię o imię walcząc z ostrym cieniem mgły 🇵🇱
kiedyś nie było ładnych obrazków z małpkami
Ale miło wrócić

Statystyki

Tematy
16
Posty
41
Użytkownicy
29
Ostatni użytkownik
Wilk98
Do góry