KwadratowaKraina.pl

Mała zmiana planów ;)

sync667 5 października 2012

Małe zmiany! Mieliśmy włączyć serwer w sobotę, jednak po długich obradach doszliśmy do wniosku, że nie ma to sensu. Chcemy zmienić maszynę na lepszą i ponownie w niedzielę musielibyśmy go wyłączyć aby przenieść mapy itp. Postanowiliśmy przenieść otwarcie na wtorek, w godzinach wieczornych. Prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie, bo staramy się zlikwidować błędy i wprowadzić trochę udogodnień.

Comments (23)

 1. Jobsy to nie jest kwestia maszyny, bo ta była już wystarczająco dobra. Prace zostały wycofane, gdyż po prostu plugin nie jest rozwijany razem z kolejnymi updatami gry, a po za tym z nimi jest za łatwo i ekonomia serwera leci na łeb i szyję.

 2. No jak to jest mała zmiana planów to nie chce widzieć dużej :P. A to w sumie jak i tak nie będzie jobsów to można wywalić system kredytów.

 3. Nie, nie możesz być Adminem, na forum otwarta jest rekrutacja na juniormoda, więc zapraszam do zapoznania się z podaniem.

  Jobsów nie będzie, jednak będzie możliwość sprzedawania i kupowania w sklepie. Zarabiać będzie można sprzedając rudy i minerały w sklepie. Pozwoli to na zrównoważoną ekonomię oraz rozwój handel między graczami na targach oraz w galerii handlowej.

 4. Droga Karolino

  Jestem XYZ pisze do ciebie z radościom i pytaniem
  ,,Czy mogę od wtorku na moim ukochanym serwerze kwadratowa kraina”.
  Odpisz …

  twój XYZ

Login to your account

Can't remember your Password ?

Register for this site!

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube